Які бонуси? для початківців

Які бонуси? для початківців

Які бонуси? для початківців

8 простих прийомів для отримання бонусів?

Тим не менш, багато нагород є необов’язковими, тобто замість того, щоб винагорода була прив’язана до конкретного розподілу, вашого рівня або вашої продуктивності, керівник просто має вибирати, хто є, а хто не гідний, а також скільки бонусна пропозиція є. Як ви можете подумати, це робить переваги досить складною темою як для бізнесу, так і для співробітників.

Чому компанії пропонують винагороди? Зазвичай надаються бонусні пропозиції, оскільки ринок інформує компанії про це. Якщо інші компанії порівнянного розміру, галузі чи географії надають своїм співробітникам бонуси, бізнес дійсно може відчувати себе зобов’язаним зробити те ж саме, щоб конкурувати за високу майстерність. Ось чому ви рідко знайдете мито з продажу без структури бонусів.

Основна причина, чому компанії привертають стимули, полягає в тому, що вони заохочують співробітників наполегливо працювати, щоб допомогти компанії процвітати. «Вони хочуть виправити стимули, як-от: «Ви добре працюєте, якщо фірма досягає успіху», — стверджує Дехеджіа. І він має тенденцію платити людям, які визнають, що можуть заробляти більше грошей, одержуючи більше доходу, чи то прямо (наприклад, продажі) чи опосередковано (наприклад, реклама, маркетинг чи виконавчий менеджмент), швидше за все, будуть надзвичайно мотивовані робити це..

Що таке бонуси?

Коли бізнес працює погано через неадекватну роботу, працівник платить ціну зі зниженою компенсацією, на відміну від того, хто не має пільгової структури, хто заробляє гроші однаково, незалежно від того, наскільки добре працює бізнес. Деякі люди можуть вважати цю ідею напруженою. Зворотна сторона – річна зарплата без премії означає, що ви, безсумнівно, будете працювати дуже важко, а також не отримаєте компенсації за цю роботу.

Дехеджіа зазначає, що пільги ніколи не вважаються єдиною рушійною силою утримання співробітників і натхнення. Компенсація є одним із вказівок на підвищення продуктивності, однак «вона не є альтернативою управлінню, [і] не замінює похвалу, з’ясування, а також просування, навчання, [і] можливості», — каже він. Ось чому бізнес завжди повинен думати про цінність своїх планів пільг, а також збалансувати їх з іншими перевагами, а також перевагами.

Які існують види бонусів, а також як вони функціонують? Деякі бонусні пропозиції розповсюджуються щоквартально, інші – щорічно.

Які бонуси? для чайників

Таким чином, ви можете отримати велику або невелику винагороду (або взагалі не отримати заохочення) залежно від того, наскільки успішною була ваша компанія або підрозділ у тому році, а також від того, наскільки великою складовою цього успіху ви були. Це також можна подумати про «розподіл прибутків». Причина, по якій компанії чекають цілий рік, перш ніж платити вам, полягає лише в тому, що це означає, що вам доведеться залишатися довше, тому дуже багато людей залишають роботу, перш ніж отримати щорічні пільги..

Бонус за місце Бонус за місцевість призначений для осіб, які перевищили та минулі, а також «зазвичай пов’язаний із завданням, яке не входило до сфери ваших функцій», стверджує Дехеджіа. Якщо, наприклад, ви допомагали з унікальним проектом, працювали додаткові години або несподівано відігравали важливу роль в успіху компанії, ваш менеджер може на свій розсуд надати вам додаткову винагороду..

Нагорода за авторизацію Винагорода за остаточне виконання це єдиний бонус, який надається, коли ви входите в нову роль. Бізнес може запропонувати це, коли працівник ігнорує щось краще, або якщо працівник переїжджає в нове місто для виконання завдання, а фірма бажає покрити частину витрат (це також може залишитися у формі пропозиції або плану бонусів за переїзд ).

Які бонуси? може заощадити ваш час, стрес і гроші.

В основному, це для того, щоб заохотити кандидатів погодитися на роботу. «Згодом, як правило, у вашій роботі є умова: якщо ви йдете раніше певного часу, зазвичай за рік, ви повинні повернути гроші фірмі», — стверджує Дехеджіа. На жаль, бізнесові важко це реалізувати.

Стимулювання утримання Бонус утримання, порівнянний з бонусом за підписання, пов’язаний із збереженням корисних здібностей. Зазвичай він дається під час придбання, злиття або реорганізації великого бізнесу, щоб заохотити когось затриматися на додатковий час, якщо він збирався піти або отримати повну пропозицію в інших місцях..

Винагорода за рекомендації. Бонус рекомендації має на меті спонукати нинішніх співробітників посилатися на чудові перспективи для роботи в їхній компанії. Зазвичай він не надається, поки кандидат не буде працевлаштований, а також фактично залишився протягом кількох місяців. Сама перевага, каже Дехеджія, має бути «досить захоплюючою, щоб ви справді когось посилали», тож зазвичай це велика сума грошей залежно від завдання, а також від 1000 доларів до багатьох тисяч.

phantomdot

Reach us on WhatsApp
1